Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Club Nokaut Trawniki Skandaliczna Postronność Ochrony

Utworzony przez Lukas, 8 listopada 2009 r. o 22:04
Ja uważam że NOKAUT CLUB był o wiele lepszy od Komety !!!!!!!!!!!!!!!!! DJ JERRY wróć! Tęsknimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Heh słowo do Gminy Trawnik! Postarajcie się o to aby Wasza młodzież miała gdzie się bawić. Lepsze to niż jakieś chuligańskie wybryki...Młodzież z TRAWNIK I OKOLIC nie ma zajęcia w sobotę wieczorem...i różne pomysły przychodzą im do głowy. Gdyby był Odpowiedni Club...bezpieczny..młodzież przy muzyce mogła by swoje emocje wyzwolić w tańcu Jeśli ludzie mają zastrzeżenia do ochrony to po prostu można by ją zmienić.. bo Club sam w sobie był ŚWIETNY! W końcu władze Gminy odpowiadają za młodzież na jej terenie! Dlatego błagamy... WAS zróbcie coś z tym. Dzięki Clubowi Nokaut Trawniki były znane na całej Lubelszczyźnie..to chyba dobrze? Były znane oczywiście pod dobrym wizerunkiem Pozdrawiam serdecznie Liczymy na WASZE starania !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kilka razy to nie to samo co w każda sobote, a co do mojej nauki to ciekawe jak z twoim wykształceniem skoro tam chodziłaś/eś, Niewiadomo jakiego niemam ale mature mam, ty pewnie i tak niewiesz co to jest i koniec tematu bo burdel zamkneli tak jak mówiłem
tak jasne ale maturę z polskiego to raczej oblałeś bo bluzgasz równo i obrażasz ludzi; wiec o Twojej kulturze osobistej nie ma się co wypowiadać bo nie ma o czym po prostu jej nie posiadasz. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Dorota~ napisał:
Witam. Heh słowo do Gminy Trawnik! Postarajcie się o to aby Wasza młodzież miała gdzie się bawić. Lepsze to niż jakieś chuligańskie wybryki...Młodzież z TRAWNIK I OKOLIC nie ma zajęcia w sobotę wieczorem...i różne pomysły przychodzą im do głowy. Gdyby był Odpowiedni Club...bezpieczny..młodzież przy muzyce mogła by swoje emocje wyzwolić w tańcu Jeśli ludzie mają zastrzeżenia do ochrony to po prostu można by ją zmienić.. bo Club sam w sobie był ŚWIETNY! W końcu władze Gminy odpowiadają za młodzież na jej terenie! Dlatego błagamy... WAS zróbcie coś z tym. Dzięki Clubowi Nokaut Trawniki były znane na całej Lubelszczyźnie..to chyba dobrze? Były znane oczywiście pod dobrym wizerunkiem Pozdrawiam serdecznie Liczymy na WASZE starania !!
Popieram niestety w Trw nie ma zbytnio gdzie się bawić a vid bil to nie to samo co nokaut w nokacie można było się wyszaleć wyładować emocje w zdrowy i bezpieczny sposób przydało by się otworzyć tam jakąś podobną dyskotekę chociaż na okres wakacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ela~ napisał:
Szkoda że już Club zamknięty ( Młodzież z Trawnik i okolic teraz nie ma zbytnio gdzie się bawić.. tutaj był najbliższy dla nas club. Teraz tylko KOMETA gdzie jest dośc daleko..i Grand Ziro... do baani ! Okropne miejsce !Podłogi normalnej nie ma ;/ ehh w Nokaucie było przyjemnie i elegancko... muza boska. Teraz są wakacje ..i co teraz ma robić młodzież w letnie sobotniE wieczory.?! Pójść pod sklep i sie upić...albo co gorsza nad jakies jezioro...żeby wynikło z tego jakieś nieszczęście??!!! A tak w NOKAUCIE było bezpiecznie... iludzię chętnie tam przybywali na prawde z dalekich miejscowośći.
Jestem z Trawnik i powiem tak, kłamiesz pisząc, że nie ma się gdzie młodzież bawić - jest jeszcze Vid-bil(mam na myśli młodzież a nie dzieci) W Nokaucie nie byłem ani razu(jakoś niezbyt dobrą opinię miałem), ale w Enigmie tak i to nie raz, nigdy nie byłem świadkiem bójki a nie tańczyłem przez cały czas jak trwała dyskoteka. Jednak słyszałem wiele razy opowieści znajomych z takich "akcji" i sporo nieprzyjemnych słów pod adresem ochrony. U nas zarówno Enigma jak i Nokaut postrzegane były tak samo, jako burdele. Wystarczyło pójść, nazbierać chęci, pare złotych aby postawić drinka(lub piwo) i można było już "dobrze poznać" jakąś panienkę. Takie panny przeważnie były z poza Trawnik, bo na miejscu wszyscy raczej się znają( w końcu mamy niecałe 5000 mieszkańców), przyjeżdżały ze Świdnika, Lublina, Łęcznej itd. Z tego co widziałęm, wystarczyło nie zaczepiać a przez dyskotekę nie było problemów, jeżeli sytuacja z 1 posta jest prawdziwa to naprawdę jest to godne pożałowania. Jak zmieniły się dyskoteki, muszę przyznać - zmieniła się trochę opinia o nich Enigma nazywana była burdelem lub mordownią Nokaut już tylko burdelem - zmiana w kierunku lepszego Może jak ktoś pokusiłby się o ponowne otwarcie dyskoteki to zatrudniłby POŻĄDNĄ ochronę, która byłaby naprawdę bezstronna i profesjonalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie znam tego klubu, ale słyszałem, że za czasów enigmy super imprezy były. w zeszły weekend tam byłem, chciałem się zabawić a tu przykra niespodzianka klub zamknięty, a szkoda. Może wiecie czy jest na sprzedaż Chętnie bym go kupił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest ochrona to sa wsioki je***e i tylko mysla ze sa ochrona wiem bo sam jestem ochroniazem w radomiu jednego z klubow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie obejrzałem w HBO o was pozdrawiam te dziewczyne z córka Amelka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No super dupeczka byla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskoteka - dno i ta laska co ma córkę Amelkę - dno ! zero szacunku dla niej ! jak będzie się jej córka czuła gdy kiedyś obierzy ten film jak jej matka wypinała się pizdą do facetów maasaaakraa ! Niech się weźmie za naukę i normalną pracę !! Kobieto ogarnij się i przede wszystkim SZANUJ !!!! Wątpię żeby jakiś normalny ułożony mężczyzna chciał taką kobietę jak ona która została obmacana przez setki facetów. Fuuuuuj ja bym takiej nigdy nie dotknęła !! Facet lubi jak się o kobietę walczy a przede wszystkim lubi to jak ona jest tylko i wyłącznie dla niego a nie dla niego i setki innych ! PROSTE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznana x napisał:
Dyskoteka - dno i ta laska co ma córkę Amelkę - dno ! zero szacunku dla niej ! jak będzie się jej córka czuła gdy kiedyś obierzy ten film jak jej matka wypinała się pizdą do facetów maasaaakraa ! Niech się weźmie za naukę i normalną pracę !! Kobieto ogarnij się i przede wszystkim SZANUJ !!!! Wątpię żeby jakiś normalny ułożony mężczyzna chciał taką kobietę jak ona która została obmacana przez setki facetów. Fuuuuuj ja bym takiej nigdy nie dotknęła !! Facet lubi jak się o kobietę walczy a przede wszystkim lubi to jak ona jest tylko i wyłącznie dla niego a nie dla niego i setki innych ! PROSTE !
A ty co ku***? Pewnie obciągasz facetom za 2 zł i nie chcesz mieć konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie miało ciężkiego życia to łatwo innych oceniać. Pozdrawiam wszystkich bohaterów filmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co masz na mysli mówiąc ciezkie zycie? Ćpanie od 12-go roku życia wszelkich specyfików to cięzkie życie? Łażenie po dyskotekach zamiast do szkoły i szukanie sensu życia w wypinaniu sie -hahaha!! Biedna nie była . Ma to czego chce, nie pie#dol ze ma cieżki zycie bo z tego co mówiła to spełnia sie zawodowo-hahaha. Niech tańczy... na pohybel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
także z narzeczoną pooglądalismy na hbo ten ciekawy dokument ! mieszkamy na drugiej stronie polski w Lesznie i dla nas jak i dla wielu lubelszczyzna to biedny region ! duzo się uśmialismy ( nie żeby śmiać się z bohaterów bo niewiadomo co nas czeka ) ale np dziewczyna - mama Amelki to bardzo zgrabna dziewczyna ale zaślepiona w swoim mężu który ją bije a do tego nie potrafi utrzymac swojego dziecka ! szkoda nam jej ..mysle ze po tym dokumencie wielu facetów chętnie by ją wyrwało z tego bagna w jakim się znajduje bo inaczej tego nazwac nie można ! a widze wpisy że impreza juz zamknięta i co teraz poczyna biedna wielodzietna rodzina pani sprzątaczki ? ogólnie szkoda ze tak jest w naszej Polsce ! ps. gość z poloneza to też prawo jazdy zdał za koszyk malin??? co on wyprawiał z tym poltkiem ...!! do Karoliny ..mądra dziewczyna pewnie z Ciebie ! pozdrowionka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świety dokument. Super bohaterowie - pozdrowionka ziomale Taka Polska jest właśnie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film mnie przeraził..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film jak to film czyli troche podpicowany...a takie gadanie, że ciężkie życie sie miało to nie usprawiedliwia kurestwa! Trzeba sie wziąć do roboty, a nie pipą wymachiwać i jeszcze gadać, że to spełnienie. Dla patologii nie ma wytłumaczenia! DO ROBOTY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Oglądałam ten film. Ta wielodzietna rodzina jest o prostu super! Pozdrawiam Was serdecznie! Po prostu normalni ludzie. Życzę wam wszystkiego co najlepsze. Szkoda, ze zamknięty już jest klub, bo była dla Was praca. Ale poradzicie sobie, bo jesteście super rodziną! Ale ta małoletnia mamuśka Amelki- po prostu szok! Mówi o sobie "tancerka", ale dla mnie jest po prostu ... nie napiszę, co o niej myślę. Chłopak, syn nauczycielki, też w sumie całkiem normalny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....jak chcecie zobaczyć "walecznych" ochroniarzy to przejedźcie się do KOMETY do Siedlisk - tam czasami odbywa się wolna amerykanka!!! i nikt z tym nic nie robi!!! Ochroniarze są tam bOGAMI a szefostwo udaje, że nic nie widzi!!! NOKAUT to pikuś!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"syn nauczycielki"... wzruszyłam się , koleś jest naprawde interesujacy, ma coś w sobie i trzymam za niego gorąco kciuki. Troszkę się uniosłam wczesniej tą matka Amelki, ale dlaczego miała bym załować dziewczyny która jest z siebie zadowolona i jest szczęsliwa- bo przecież sama to powiedziała. Martwię sie tylko czy jej mąż nie zakatuje szczególnie po tym materiale. Pozdrawiam młodzież z Trawnik Sebastian 28 - wzajemnie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...